logo logo
خانهاخبار جشنوارهپایان پنجمین دوره نظرسنجی گسترده مردمی برای انتخاب برندهای محبوب سال ١٣٩٧
پایان پنجمین دوره نظرسنجی گسترده مردمی برای انتخاب برندهای محبوب سال ١٣٩٧
 پایان پنجمین دوره نظرسنجی گسترده مردمی برای انتخاب برندهای محبوب سال ١٣٩٧

با نزدیک شدن به پایان نظرسنجی برند محبوب، بزرگترین رقابت برندها در جلب حمایت و نظر مصرف‌کنندگان به زودی به پایان می رسد.

رییس کمیته اجرایی جشنواره برند محبوب از پایان پنجمین دوره نظرسنجی گسترده مردمی برای انتخاب برندهای محبوب مردم در سال 1397 در ساعت 24 روز 15 خرداد ماه خبر داد.

هادی اسدی با اشاره به انجام پنجمین دروه نظرسنجی برندهای محبوب از تاریخ 15 بهمن 1396 اظهار داشت: در پی اعلان رسمی برنامه‌های جشنواره ملی برند محبوب، نظرسنجی مردمی این رویداد بزرگ، ساعت 24 مورخ 15 خرداد 1397 به کار خود پایان خواهد داد.در همین راستا فرایند رای دادن در "ربات نظرسنجی" ساعت 21 همان روز غیر فعال خواهد شد تا امکان تجمیع و نهایی کردن آرا فراهم آید. 

وی ضمن اشاره به برگزاری موفق چهار دوره نظرسنجی برند محبوب تأکید کرد: در این نظرسنجی، هواداران و مشتریان وفادار هر یک از برندها، ضمن اعلام حمایت و رأی دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب این برندها را به عنوان برند محبوب بازار ایران در سال ١٣٩٧ فراهم می‌کنند.

اسدی افزود؛ با اشاره به نتایج ارزشمند برگزاری نظرسنجی برندهای محبوب مردم در گروه‌های مختلف کالا و خدمات، برند های محبوب سال 97 طی مراسمی در 24 تیرماه 1397 در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما معرفی می‌شوند.