logo logo
خانهاخبار جشنوارهبرگزاری پیش همایش جشنواره ملی برند محبوب سال 1397
برگزاری پیش همایش جشنواره ملی برند محبوب سال 1397
 برگزاری پیش همایش جشنواره ملی برند محبوب سال 1397

پیش همایش اعلام برنامه های جشنواره برند محبوب سال 1397 در تاریخ 16 اردیبهشت ماه در محل تالار باغ موزه نگارستان دانشگاه تهران برگزار می گردد.

دبیر اجرایی جشنواره برند محبوب ضمن اعلام برگزاری این پیش همایش خاطر نشان کرد: امسال نیز همچون سالهای گذشته و برای پنجمین سال متوالی، بزرگترین نظرسنجی مردمی برند محبوب برای انتخاب محبوب ترین برندها از دید مصرف کنندگان از دی ماه سال گذشته شروع شده و هم اکنون در جریان است. این نظرسنجی فرصتی را برای اظهارنظر مستقیم و بی واسطه مردم در مورد برندهای فراهم آورده و کمک می کند تا برندهای خوشنام و محبوب بازار از دید مصرف کنندگان با نظر خود آنها، شناسایی و انتخاب شوند.

هادی اسدی اضافه کرد: در این راستا و با توجه به نزدیک بودن فرصت نظرسنجی تا 15 خرداد 1397، دبیرخانه جشنواره قصد دارد تا به منظور ارائه گزارشی از روند آرای برندها در نظرسنجی و نیز اعلام برنامه های رسمی جشن پایانی برند محبوب، پیش همایشی را با حضور مسئولان جشنواره و نمایندگان برندهای حاضر در نظرسنجی برگزار نماید. در این مراسم، فرصتی برای ارتباط با برندها و استماع نظرات آنها جهت برگزاری هر چه بهتر مراسم پایانی اعلام برندهای محبوب سال 1397 فراهم خواهد آمد.

 دکتر ناطق، رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره نیز ضمن بیان اهمیت و جایگاه این رویداد به عنوان محفلی برای انعکاس رویکرد بازار نسبت به برندها، اعلام کردند: این نظرسنجی همچون سالهای گذشته با رویکرد جمع آوری نظرات مصرف کنندگان در مورد محبوبیت برندها در جریان است و همراه با ایجاد زمینه انتخاب محبوبترین برندهای هر گروه کالا و خدمات، به عنوان محبوبترین برندهای سال 1397، زمینه ای را برای ایجاد و ارائه گزارشات تحقیقات بازار معتبر از بازار فراهم می آورد. این گزارشات می تواند مبنای معتبری را برای تصمیم گیری های راهبردی در حوزه بازار برای برندها فراهم آورد.
ایشان افزودند با توجه به نامگذاری سال جاری به نام سال حمایت از کالای ایرانی، دبیرخانه جشنواره نیز در هر گروه کالا/خدمات نسبت به معرفی برند محبوب ایرانی نیز اقدام نموده است تا با معرفی برندهای خوشنام و محبوب ایرانی بتواند به ارتقای جایگاه برند کالای ایرانی در جامعه کمک نماید.

در نهایت قابل ذکر است این پیش همایش در روز 16 اردیبهشت سال جاری از ساعت 14 الی 17 درمحل تالار باغ موزه نگارستان دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. جهت استحضار باغ موزه نگارستان یکی از بناهای قدیمی و ارزشمند تهران قدیم است که به دستور فتحعلی‌ شاه‌ قاجار ساخته شد. این بنا چه از نظر تاریخچه، معماری و هنر به کار رفته در ساخت آن و چه از نظر موقعیت کنونی و آثاری که در موزه‌های آن به نمایش در آمده است، دارای اهمیت بسیار زیادی است.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر یا شرکت در نظرسنجی می توانند به سایت رسمی جشنواره به آدرس www.IranTopBrands.org مراجعه فرمایند.