logo logo
خانهاخبار جشنوارهپنجمین دوره نظر سنجی برند محبوب، برای انتخاب برندهای محبوب سال 97 آغاز شد؛ مردم برند محبوب خود را انتخاب کنند
پنجمین دوره نظر سنجی برند محبوب، برای انتخاب برندهای محبوب سال 97 آغاز شد؛ مردم برند محبوب خود را انتخاب کنند
 پنجمین دوره نظر سنجی برند محبوب، برای انتخاب برندهای محبوب سال 97 آغاز شد؛ مردم برند محبوب خود را انتخاب کنند

پنجمین دوره نظر سنجی برند محبوب در سال 97، برای انتخاب برندهای محبوب سال آغاز شد.

هادی اسدی رئیس کمیته اجرایی جشنواره ملی برند محبوب، از آغاز پنجمین دوره نظرسنجی گسترده مردمی از 15 بهمن ماه سال جاری برای انتخاب برندهای محبوب مردم خبر داد و گفت: این نظرسنجی مردمی به منظور تعیین وضعیت هواداری هر یک از برندها در گروه های کالا/خدمات مورد نیاز عموم مردم در سال 96 انجام می گردد تا در نهایت برندهای که حائز بیشترین تعداد آرای هواداری شوند به عنوان برندهای محبوب بازار ایران انتخاب و به عموم مردم معرفی شوند.

ایشان از کلیه مردم به عنوان داوران اصلی انتخاب برندهای محبوب، درخواست کردند همچون چهار دوره گذشته  برای پنجمین سال متوالی ضمن شرکت در این نظرسنجی و رای دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب آنها را به عنوان محبوب ترین برندهای بازار ایران فراهم آورند.

اسدی افزود: پس از انجام این نظرسنجی گسترده ملی، برندهای محبوب مردمی طی مراسمی، خرداد ماه سال آینده در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما معرفی خواهند شد.

ایشان در ادامه افزودند به منظور تقدیر از نقش ارزشمند مردم در هواداری و انتخاب برندهای محبوب، جوایز ارزشمندی نیز به هواداران برندهای محبوب به قید قرعه اهدا خواهد شد که اطلاعات کامل این جوایز در سایت جشنواره ارائه شده است.علاقه مندان می توانند با مراجعه به ربات تلگرامی جشنواره به آدرس http://telegram.me/topbrands_bot در پنجمین نظرسنجی شرکت نموده و برندهای محبوب خود را انتخاب کنند.

اسدی ضمن دعوت از عموم مردم برای شرکت در این نظرسنجی ملی ابراز امیدواری کرد، با حضور و همراهی حداکثری مردم در این جشنواره، زمینه انتخاب و معرفی محبوبترین برندهای ملی  و تقدیر شایسته از تلاش های آنها فراهم آید.