logo logo
خانهاخبار جشنوارهشروع دوره پنجم نظرسنجی مردمی برند محبوب برای معرفی برندهای محبوب سال 1397
شروع دوره پنجم نظرسنجی مردمی برند محبوب برای معرفی برندهای محبوب سال 1397
 شروع دوره پنجم نظرسنجی مردمی برند محبوب برای معرفی برندهای محبوب سال 1397

 در پی برگزاری موفق چهار دوره متوالی نظرسنجی برندهای محبوب، رییس شورای سیاستگذاری جشنواره از شروع پنجمین دوره این نظرسنجی گسترده مردمی برای انتخاب برندهای محبوب مردم خبر داد و گفت: در پی اعلان رسمی برنامه های دوره پنجم "جشنواره ملی برند محبوب"، نظرسنجی مردمی معرفی برند های محبوب سال 97 ، از 15 بهمن ماه سال جاری به مدت 120 روز به اجرا گذاشته خواهد شد.

دکتر محمد ناطق ضمن اشاره به برنامه های گسترده اطلاع رسانی این جشنواره اظهار داشت: در این نظرسنجی، هواداران و مشتریان وفادار هر یک از برندها، ضمن اعلام حمایت و رای دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب این برندها را به عنوان برند محبوب بازار ایران فراهم خواهند آورد. ایشان از کلیه مردم به عنوان داوران اصلی انتخاب برندهای محبوب، درخواست کردند تا ضمن شرکت در نظرسنجی و رای دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب آنها را به عنوان محبوب ترین برندهای بازار ایران را فراهم آورده و ضمن تقدیر از تلاش های شرکت های مذکور، زمینه خریدهای بهتر مبتنی بر این برندهای محبوب را برای سایر هموطنان عزیز کشورمان فراهم آورند.

هادی اسدی رئیس کمیته اجرایی نیز در تشریح برنامه های اجرایی جشنواره اعلام کرد: برندهای علاقمند که شرایط حضور در نظرسنجی را دارند می توانند تا قبل از شروع نظرسنجی مردمی، نسبت به درخواست ثبت برند خود در سایت جشنواره اقدام نمایند.

همچنین  اسدی اظهار داشت: برندهای محبوب مردم، پس از انجام این نظرسنجی گسترده مردمی که بیشتر در بستر دیجیتالی در گروههای مختلف کالا/ خدمات مصرفی مورد نیاز اقشار جامعه انجام خواهد شد، انتخاب می شوند و نهایتا طی مراسمی در نیمه اول سال 1397 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما معرفی خواهند شد.